SIA Swecon un Ammann Group ir parakstījuši ekskluzīvu dīlertiesību līgumu Latvijas teritorijā

08 maijs 2024

Līgums stāsies spēkā pēc oficiālas Ammann Group asfaltēšanas biznesa iegādes no Volvo Construction Equipment un apstiprināšanas Eiropas Savienības Konkurences padomē, kas ir plānots tuvākā mēneša laikā. 

"Mēs ceram attīstīt savu biznesu kopā ar Ammann. Pēdējo gadu laikā esam daudz ieguldījuši savas kompetences pilnveidošanā asfaltēšanas biznesā, un ar plašo Ammann produktu portfeli mēs varēsim turpināt augt un nostiprināt savas pozīcijas ceļu tehnikas biznesā. Mūsu klientiem tas nozīmē, ka mēs vēl vairāk stiprināsim mūsu īpašo servisa atbalstu ceļu tehnikai valstī", saka Kristers Sēderbergs (Christer Söderberg), Swecon Baltics izpilddirektors

Bernd Holz, Ammann Group Ceļu aprīkojuma nodaļas viceprezidents, piebilst: "Ar Swecon mēs esam ieguvuši spēcīgu partneri ar lielisku klientu bāzi mūsu dīleru tīklam. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību un daudziem projektiem, kurus vēlamies īstenot kopā."

Par Ammann

Ammann ir sestajā paaudzē ģimenei piederošs uzņēmums un pasaulē vadošais asfalta un betona ražošanas iekārtu, tehnikas un pakalpojumu piegādātājs būvniecības nozarei ar pamatzināšanām ceļu būvē un transportā.