Inovācija

Inovācija ir tas virzītājspēks, kas Swecon palīdz pastāvīgi attīstīt mūsu produktus un pakalpojumus, ieviest digitālos rīkus efektivitātes uzlabošanai un atrast novatoriskus problēmu risinājumus.

Inovācija uzņēmumā Swecon

Būvtehnikas nākotne ir vienlīdz svarīga kā mums, tā mūsu partneriem. Veidojot ciešas partnerības, mēs varat veidot novatorisku būvniecības nozari, kur darbi tiek veikti ar ilgāk kalpojošu tehniku, kas turklāt ir viegli vadāma, ilgtspējīga un arī ērta.

No attālā video atbalsta līdz telemātikai un tehnikas defektu novēršanai — mēs spējam nodrošināt jaunākās inovācijas smagiem un intensīviem darbiem, un tas viss norit ciešā sadarbībā ar jums, klientu, vienmēr gādājot, lai mūsu jaunievedumu pamatā būtu jūsu biznesa vajadzības.


Divi no mūsu jaunievedumiem

  • mySwecon

    Mūsu digitālais rīks mySwecon ir jūsu digitālais asistents darba vietā.

    Lai dzīvi padarītu vieglāku, mēs vienkopus piedāvājam visus pakalpojumus, kas jums kā klientam būtu vajadzīgi, lai atvieglotu ikdienas darbu.

  • Lietotas rezerves daļas

    Kombinējot inovācijas iniciatīvas ar ilgtspēju, mēs izmantojam to, kas jau ticis saražots, tādējādi mazinot mūsu ietekmi uz vidi un piedāvājot lētāku alternatīvu atjaunotiem komponentiem.

Būvtehnikas nākotne

Autonomie transportlīdzekļi, elektrifikācija un savienojamība — mēs dzīvojam būtisku pārmaiņu laika sākumā, kad mūsu nozare un mūsu sabiedrība piedzīvo nepieredzētu tehnoloģiju pārveidi. Šīs pārmaiņas ietvers jaunus klientus un segmentus, ar kuriem pašlaik vēl nesadarbojamies. Augot pieprasījumam tirgū, tiks radīti jauni uzņēmējdarbības modeļi un pakalpojumi, un, visticamāk, ilgtermiņā mainīsies arī tradicionālā uzņēmējdarbība. Pateicoties plašajām zināšanām un vadošajai pozīcijai smagās būvtehnikas sektorā, Swecon sadarboties ar partneriem ir šo attīstības virzienu priekšgalā.