Kopīga izaugsme

Izvēlieties no vakanču klāsta, kurā attīstīties un augt — gan personīgi, gan profesionāli. Izmantojiet iespēju padziļināt savas zināšanas un īstenot savu potenciālu būvniecības nozarē.

Kvalitatīva izglītība un apmācība

 

Pilnveidojiet savas prasmes un iemaņas, piedaloties visaugstākā līmeņa apmācībās kādā no Volvo apmācību centriem. Piekļūstiet pašiem labākajiem mācību materiāliem, apgūstot e-mācību kursus un piedaloties programmā iTalent.

Starptautiska pieredze

Vai vēlaties strādāt jaunā kultūras vidē vai citā valstī? Izmantojiet iespēju strādāt kādā no Swecon grupas uzņēmumiem un pilnveidojiet savas prasmes neaizmirstamā darba vidē.

Mūsu ieguldījums jūsu kā servisa speciālista attīstībā

 

Strādājiet reālos apstākļos, veicot mūsdienīgas tehnikas apkopi un remontu, vienmēr ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem. Servisa mehāniķi ir kā Swecon zīmola vēstnieki. Jūs kā mūs pārstāvošs eksperts ik dienas tiksieties ar klientiem un gādāsiet par augstākā līmeņa servisu.

Esiet drošs, ka saņemsiet pienācīgu atbalstu, lai attīstītu savas tehniskās zināšanas, piedaloties dažādās apmācību programmās un mācībās darbavietā. Katra diena būs kā iespēja attīstīt un paplašināt savas zināšanas un iemaņas — gan personīgi, gan profesionāli.

Vai esiet ieinteresēti iegūt pieredzi?

Vai ir vēlme apgūt praktisko pieredzi un zināšanas prakses laikā vai pēc skolas absolvēšanas?

Sazinieties ar mums !