Kas ir Swecon

Mēs ceļam vērtību visā būvniecības sektorā, nodrošinot nozarē labākās zināšanas, tehniku un pakalpojumus. Mūsu ilgtermiņa redzējuma pamatā vienmēr ir klienti.

 • Darbības pamatuzdevums

  “Mēs nodrošinām klientu panākumus, sniedzot pirmklasīgu atbalstu un mūsdienīgus risinājumus.”

 • Vīzija

  “Mēs esam būvtehnikas risinājumu vadošais piegādātājs.”

Pamatvērtības

Rūpīgums

Mēs vienmēr pieliekam papildu pūliņus, lai saprastu jūsu uzņēmējdarbības vajadzības, tāpēc varat būt droši, ka jūsu uzņēmums saņems pareizos risinājumus visefektīvākā rezultāta sasniegšanai.

Atbildība

Mēs uzņemamies atbildību par mūsu solījumu pildīšanu. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu darbu ar mūsu tehniku vieglāku, ilgtspējīgāku, efektīvāku un patīkamāku.

Radošums

Radošums ir mūsu pamatvērtība un mūsu nepārtrauktās attīstības galvenais dzinulis. Ciešā sadarbībā mēs cenšamies padarīt mūsu risinājumus pēc iespējas izdevīgākus jūsu biznesam.

 

Fakti un skaitļi

 • Checkmark
  85 Darbinieki
 • Checkmark
  298 Pamatdarbības peļņa (miljSEK)

Swecon ir Lantmännen grupas daļa

 

Swecon ir daļa no Swedish Lantmännen Group — lauksaimnieku kooperatīva un Ziemeļeiropā vadošās struktūras lauksaimniecības, tehnikas, bioenerģijas un pārtikas jomās.

Tas nozīmē, ka mūsu īpašnieki ir 18 000 Zviedrijas lauksaimnieku, mūsu grupā strādā 10 000 darbinieku, mēs darbojamies visā Eiropā un mūsu gada apgrozījums sasniedz 65 miljardus SEK. Tā kā mūsu saknes ir graudaugu kultūru audzēšana, mēs uzlabojam aramzemju resursus, lai nodrošinātu dzīvotspējīgu lauksaimniecību.

Lasiet vairāk par mūsu vēsturi