Pakalpojumi

Haul Assist

Optimizējiet savus transporzēšanas ciklus ar Haul Assist. Saņemiet piekļuvi viedo lietotņu kopumam un uzlabojiet sava darba efektivitāti.

Transportēšanas produktivitāte objektā

 

Izmantojot Haul Assist, ziniet, cik daudz materiāla jūsu artikulētais pašizgāzējs ir transportējis. Jums tiks sniegta reāllaika informācija un dati, lai palīdzētu optimāli izmantot derīgo kravu un uzlabot produktivitāti.

Volvo Co-Pilot modernais skārienekrāna planšetdators uz Android operētājsistēmas bāzes (kas nodrošina visu Volvo Assist platformu darbību), izmanto mašīnas datus un augstas precizitātes sensorus, lai atvieglotu un paātrinātu darba uzdevumu veikšanu. Lietojot šo vienkāršo un intuitīvo, un ar 3G tīklu savietojamo planšetdatoru, jūs varat iestatīt un uzraudzīt projektus, vien ar dažiem pieskārieniem atlasot nepieciešamos darba parametrus.


Iespējas

Svēršana uz vietas

Iekraujiet un transportējiet optimālu materiāla daudzumu. Šī viedā, Volvo Co-Pilot integrētā sistēma sniedz detalizētu informāciju, lai jums palīdzētu ikreiz sasniegt plānoto.

 

Svēršanas sistēma (OBW) nodrošina, ka katrs pašizgāzējs ikreiz transportē optimālu kravu. Pateicoties sevišķi augstajai precizitātei, sistēma palīdz novērst nepietiekamu piekraušanu, tādējādi uzlabojot produktivitāti, un aizsargā pret pārmērīgu piekraušanu, mazinot degvielas patēriņu un nolietojumu. Ar vizuāliem rādītājiem, kas pastāvīgi informē pašizgāzēja vadītāju un iekraušanas tehnikas vadītāju par kravu, iekraušanas darbi norit tik raiti kā vēl nekad.

Ražošanas dati tiek saglabāti Volvo Co-Pilot, un tos var eksportēt mākoņkrātuves portālā, izmantojot bezvadu tīklu, vai USB zibatmiņā. Tāpat var izveidot visaptverošus pārskatus PDF un CSV formātos, kuros sniegti dati par katru darba ciklu. Pārskatus iespējams jebkurā brīdī izveidot manuāli, un ar plānošanas funkciju var automātiski ģenerēt dienas vai iknedēļas pārskatus.

 

Map lietotne

Iegūstiet precīzu mašīnas atrašanās vietu, izmantojot Map — gudru lietotni, kas ļauj jums un jūsu operatoriem reālajā laikā uzraudzīt pašizgāzēju satiksmi objektā. Atvieglojiet orientēšanos objektā, kurā strādājat, un izmantojiet iespēju aktīvi pielāgot savu kustību atbilstoši satiksmes apstākļiem.

 

Ar Map lietotni jūsu rīcībā ir noderīgi pārskati un pārskatu gatavošanas funkcijas, ko nodrošina svēršanas sistēma (OBW), un vēl daudz kas cits. Turklāt savos pārskatos varat iekļaut GPS koordinātas, lai varētu izmērīt starp dažādām koordinātām pārvadāto materiālu daudzumu.

Volvo Construction Equipment (VCE) Site Map ir tālruņiem un planšetdatoriem paredzēta lietotne, kas uzlabo ikviena objektā strādājošā redzamību. Ne visi lietotāji vada smago būvtehniku vai pat tehniku, kas aprīkota ar Co-Pilot.

Lietotni VCE Site Map var lejupielādēt no veikala App Store vai Google Play.