Volvo

Volvo oriģinālās detaļas

Volvo oriģinālās rezerves daļas ir izmaksu ziņā izdevīgs risinājums, kas palīdzēs atgriezt dzīvē jūsu smagā darbā rūdīto tehniku.

Rezerves daļas

Izmantojiet Volvo oriģinālo rezerves daļu sniegtās priekšrocības: ilgu darbmūžu, izturību un kvalitāti. Volvo rezerves daļas ir finansiāli izdevīgs risinājums, kas palīdz atgriezt dzīvē jūsu smagā darbā rūdīto tehniku.

Swecon un Volvo piedāvā lietotas detaļas, ko nodrošina Volvo Reman — mūsu pārražošanas pakalpojumu klāsts — un kas ir nevainojami saderīgas ar jūsu tehniku, palīdzot uzlabot produktivitāti, bet bez nepieciešamības ieguldīt jaunā tehnikā.

Varat būt drošs, ka Swecon vietējā līmeņa un Volvo globālajā tīklā atradīsies pareizās rezerves daļas un risinājumi jūsu tehnikai. Mēsstrādāj am, lai Volvo oriģinālās rezerves daļas būtu pēc iespējas pieejamas, palīdzot jums samazināt dīkstāves laiku un gādājot par to, lai jūsu tehnika vienmēr darbotos ar pilnu atdevi.

Paplašinātā garantija

Savai būvtehnikai iegādājoties rezerves daļas ar Swecon starpniecību, jūs saņemsiet paplašināto garantiju. Volvo oriģinālās rezerves daļas ietver ne vien plašu Swecon piedāvātu Volvo Construction Equipment rezerves daļu klāstu, bet arī nolietojamās un apkopes detaļas un materiālus. Garantijas periods ir pagarināts no pašreizējā viena gada līdz maksimāli diviem gadiem vai 6000 darba stundām (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts vispirms).