Pakalpojumi

Compact Assist

Izmantojiet pilnu savas tehnikas produktivitātes potenciālu ar Compact Assist — Volvo inteliģentās blīvēšanas sistēmu grunts veltņiem.

Reāllaika informācija par darbu jūsu objektā

 

Inteliģentās blīvēšanas sistēma Intelligent Compaction sniedz reāllaika informāciju par jūsu darbu, izmantojot pārbraucienu kartēšanu, temperatūras kartēšanu un blīvuma aprēķināšanas kartēšanu asfalta blīvēšanai, kā arī blīvēšanas kartēšanu grunts blīvēšanai. Viegli piekļūstiet skaidriem un detalizētiem datiem un izvairieties no pārmērīgas sablīvēšanas, kas mazina kvalitāti, vienlaikus izmantojot tirgū labāko skārienekrānu. Turklāt blīvuma vērtības varat mērīt un tām sekot, izmantojot Volvo revolucionāro Density Direct funkciju.

Volvo Co-Pilot ir moderns planšetdators ar skārienekrānu, kas nodrošina visu Volvo Assist platformu darbību, izmantojot mašīnas datus un augstas precizitātes sensorus, lai atvieglotu un paātrinātu uzdevumu veikšanu. Operators var viegli un intuitīvi iestatīt projektus, vien ar dažiem pieskārieniem atlasot nepieciešamos darba parametrus.


Iespējas

Sasniedziet maksimālu efektivitāti

Ar Compact Assist varat iegūt viendabīgākus un kvalitatīvākus blīvēšanas rezultātus. Pareizi blīvētu virsmu pamatā ir blīvēšanas vienmērīgums. Inteliģentās blīvēšanas sistēma Intelligent Compaction darbu procesā sniedz tiešu informāciju, izmantojot pārbraucienu kartēšanu, temperatūras uzraudzību un CMV (blīvēšanas mērījumu vērtību) kartēšanu, lai vadītājs, pārmērīgi blīvējot, lieki netērētu laiku un nesabojātu segumu, tādējādi ietaupot laiku un naudu.

Kontrole pieskāriena attālumā

Ar vienkārša un viegli lietojama interfeisa palīdzību kabīnē uzstādītais Volvo Co-Pilot 10” displejs palīdz iegūt vienu no lielākajiem un skaidrākajiem jūsu darba objekta attēliem. Pieskarieties, veiciet tālummaiņu un izvēlieties opcijas, gluži kā to darītu savā planšetdatorā vai viedtālrunī.

Sasniedziet savus mērķus

Lietotne Intelligent Compaction with Density Direct (tikai veltņiem) sniedz blīvuma vērtības reāllaika prognozi ar +/-1,5% pielaidi. Šis patentētais process palīdz gūt pārskatu par visu seguma klāšanas procesu, kalibrējot pēc urbumiem gruntī vai izmantojot asfalta blīvuma mērītāju.

Nodrošiniet pastāvīgus uzlabojumus

Viegli piekļūstiet un iegūstiet visu darbību datus, izmantojot mākoņa datu lejupielādes funkciju. Šī lietotne ir saderīga ar VETA, tāpēc ir iespējams iegūt plašu informāciju par veltņa sniegumu bez nepieciešamības veikt pēcapstrādi vai iegādāties patentētu programmatūru. Izmantojiet datus, lai noteiktu jomas, kurās iespējami uzlabojumi, un iegūtu konsekventus rezultātus.

Volvo_Services_Compact_Assist_Asphalt.jpg

Risinājums ikkatrai vajadzībai

Saņemiet vairāk integrētu funkciju ar Compact Assist pakotnēm nekā ar jebkuru citu tirgū pieejamu risinājumu. Integrēts blīvēšanas mērītājs, izmantojot mūsu revolucionāro Density Direct funkciju, nodrošina inteliģentu blīvēšanas risinājumu visām vajadzībām.