Volvo

Rūpnīcā atjaunotas detaļas

Uzdāviniet mašīnai jaunu darba sparu ar rūpnīcā atjaunotām Volvo detaļām un to nomaiņas pakalpojumiem.

Rūpnīcā atjaunotas detaļas

 

Atjaunojiet savu Volvo tehniku par izdevīgu cenu, izmantojot mūsu plašo, kvalitatīvu rezerves daļu klāstu, kas atjaunots saskaņā ar Volvo rūpnīcas atjaunošanas programmu. Atjaunotu detaļu izmantošana ir jūsu ieguldījums ilgtspējīgākās darba metodēs, vienlaikus saglabājot pienācīgu kvalitāti un drošību.

Varat būt drošs, ka Volvo rūpnīcā atjaunotās detaļas nodrošina tādu pašu kvalitāti un izturību kā jaunas Volvo detaļas — tikai par zemāku cenu.

Izvēlieties mašīnai nepieciešamo no plašā rezerves daļu klāsta - ģeneratorus, starterus, hidraulikas sūkņus, gaisa kondicionēšanas kompresorus, elektroniskos blokus, hidrocilindrus, dzinējus un pārnesumkārbas.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

 

Darbības princips

Rūpnīcā atjaunotas detaļas

Izvēlieties no ārkārtīgi plaša atjaunotu detaļu klāsta, kas cita starpā ietver dzinējus, turbokompresorus, sānpārvadus, radiatorus un hidraulikas sūkņus, un mēs ilgtspējīgā veidā parūpēsimies par jūsu vecajām detaļām, dodot tām jaunu dzīvi.

 

Rūpnīcā atjaunotas detaļas vecākai tehnikai

Vai jūsu mašīna ir vecāka par desmit gadiem? Izmantojiet Volvo CE rūpīgi atjaunoto, iztīrīto un pārbaudīto detaļu plašo klāstu.

Detaļu nomaiņas programma

Uzturiet savu Volvo tehniku nevainojamā stāvoklī, dodot nolietotām detaļām iespēju sākt jaunu dzīvi. Mūsu detaļu nomaiņas programma visbiežāk tiek izmantota saistībā ar dīzeļdegvielas daļiņu filtriem. Aizsērējušus filtrus var nomainīt ar rūpnīcā atjaunotu un rūpīgi testētu Volvo filtru, kas nodrošina vismaz 95% jauna filtra kapacitāti, bet par daudz mazāku cenu.

Garantija rūpnīcā atjaunotām detaļām

Savai būvtehnikai iegādājies rūpnīcā atjaunotas rezerves daļas ar Swecon starpniecību, jūs saņemsiet divu gadu garantiju.