Volvo

Lietotas rezerves daļas

Parūpējieties par darbību ilgtermiņā, izmantojot finansiāli izdevīgu alternatīvu. Swecon demontē un piedāvā rezerves daļas ar garantiju, lai jūs varētu pievērsties sava biznesa pamatdarbībai.

Lietotas rezerves daļas

 

Lietota rezerves daļa ir ne vien izmaksu ziņā izdevīga jaunu detaļu iegādes alternatīva, bet arī iespēja atkārtoti izmantot rezerves daļas, kas joprojām ir kvalitatīvas, taču vairs netiek ražotas. Mūsu kvalificētie tehniskie darbinieki ir labi apmācīti parūpēties par katru unikālo rezerves daļu, kurai ir Volvo oriģinālais numurs. Katru detaļu var izsekot, lai iegūtu informāciju piemēram, par sūkņa spiedienu, darba stundām un vecumu.

Lai izvērstu mūsu piedāvājumu visu vecumu Volvo tehnikai, Swecon izmanto modernu un videi draudzīgu demontāžas ražotni Eskilstūnā un sagatavo jaunam darba cēlienam savulaik saražotas detaļas, tādējādi mazinot mūsu ietekmi uz vidi.

Priekšrocības

Iegūstiet labāko iespējamo garantiju, jo mēs pārbaudām ikvienu demontēto detaļu, lai pārliecinātos par tās kvalitāti ilgtermiņā. Ikviens mūsu demontāžas procesa solis tiek veikts maksimāli rūpīgi, mūsu zinošajiem tehniskajiem speciālistiem strādājot ar katru rezerves daļu atsevišķi, ko identificē Volvo oriģinālais numurs.

Katras detaļas vēsturi iespējams izsekot līdz pat demontāžas brīdim, lai iegūtu tādu informāciju kā sūkņa spiediens, darba stundas, vecums u. c.

Tālāk ir aprakstītas priekšrocības, ko sniedz Swecon piedāvātās Volvo rezerves daļas:

Kvalitāte
Visas detaļas ir pienācīgi iztīrītas un pārbaudītas, un tām ir līdz trīs mēnešu garantija.

Pareizā detaļa
Visām detaļām ir noskaidrots to atbilstošais Volvo oriģinālais numurs.

Atjaunošana
Daļai mūsu pieejamo detaļu ir iespējami renovētu detaļu analogi.

Ātra piegāde
Ja detaļa ir krājumā, tā tiek nosūtīta tieši pasūtītājam.