Pakalpojumi

Volvo Caretrack tīmekļa lietotne

Pārvaldiet tehnikas vienību darbu un nodrošiniet savas Volvo tehnikas maksimālu izmantošanu ar tehnikas uzraudzības sistēmu palīdzību.

Darbības princips

Piekļūstiet regulārai jaunākajai informācijai par jūsu tehnikas ekspluatāciju, izmantojot CareTrack, tostarp datus par darba stundām, ģeopozicionēšanas datus un informāciju par degvielas patēriņu. Lai sāktu darbu, vienkārši piesakieties sistēmā, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu.

Vēl vienu tehnikas produktivitātes uzraudzības aspektu nodrošina Volvo Co-Pilot. Ar mākoņpakalojuma palīdzību varat skatīt, cik daudz tonnu jūsu tehnika apstrādājusi. Ar tādiem rīkiem kā Co-Pilot, Load Assist, Haul Assist un Dig Assist varat  skatīt tonnas uz litru degvielas, litrus uz tonnām, tonnas stundā un daudz citu parametru.

Šie pakalpojumi palīdz labāk nodrošināt tehnikas vienību ekspluatāciju un nodrošina, ka jūsu Volvo tehnika tiek izmantota maksimāli pilnvērtīgi.

 • 1

  Savienoto pakalpojumu pamatlīgums

  Savienotie pakalpojumi ir pamatlīgums par telemātikas pakalpojumu sniegšanu Volvo tehnikai. Tas ietver gan CareTrack, gan Co-Pilot.

 • 2

  Caretrack aktivizēšana

  CareTrack var viegli aktivizēt, vēršoties pie klientu atbalsta speciālista vai sazinoties ar Swecon servisu. Pēc tam vienkārši piesakieties CareTrack tīmekļa vietnē, norādot savu lietotājvārdu un paroli, ko saņemsit e-pastā.

 • 3

  Co-pilot mākoņpakalpojuma aktivizēšana — failu augšupielāde

  Ērti lejupielādējiet Excel failus no Co-Pilot mākoņkrātuves, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, un sekojiet produktivitātes rezultātiem. Bezmaksas pakalpojums rīkiem Load Assist, Pave Assist, Compact Assist un Haul Assist.

 • 4

  Pievienojumprogramma load weighing

  Lietotne CareTrack Load Weighing uzrauga produktivitāti tonnās/litros stundā un pārmērīgu piekraušanu, lai mazinātu nolietošanos. Gādājiet, lai jūsu riteņiekrāvējos būtu Co-Pilot pakalpojums Load Assist, bet pašizgāzējos — Haul Assist.

 • 5

  Pievienojumprogramma operational reports

  Uzlabojiet produktivitāti, izmantojot noderīgu informāciju par jūsu tehnikas degvielas patēriņu, ekspluatāciju un dīkstāvi, izmantojot lietotni CareTrack Operating Reports.

 • 6

  Klientu atbalsts

  Vai radušies kādi jautājumi par savienotajiem pakalpojumiem vai lietotnēm, vai arī vēlaties uzzināt par tiem ko vairāk? Vienkārši aizpildiet veidlapu, noklikšķinot uz zemāk norādītās saites.


Pievienojumprogrammas

CareTrack Production

Pārziniet jūsu tehnikas vienību reālo produktivitāti, izteiktu tonnās uz vienu degvielas litru, izmantojot Volvo artikulētos pašizgāzējus un riteņiekrāvējus, kas aprīkoti ar svēršanas sistēmām (OBW).
CareTrack Production palīdz uzraudzīt iekraušanas efektivitāti, ciklu skaitu un pārmērīgas piekraušanas attiecību. Turklāt CareTrack Production var palīdzēt noteikt apmācību vajadzības. Tā ir papildu pievienojumprogramma.

CareTrack Operation

Optimizējiet savu autoparku un palieliniet produktivitāti, saņemot pārskatus par degvielas patēriņu, tehnikas izmantošanu un pārmērīgu dīkstāvi. Pārskatos par konkrētām tehnikas vienībām tiek sniegti tehnikas ekspluatācijas un operatoru efektivitātes rādītāji, palīdzot jums noteikt apmācību vajadzības.

 

CareTrack Efficiency

Kombinējiet lietotnes CareTrack Operation un CareTrack Production un palieliniet sava darba efektivitāti.