Pakalpojumi

Remonts un apkope

Izvairieties no neplānotām remontdarbu izmaksām un aizsargājiet uzņēmuma naudas plūsmu, izmantojot mūsu remontdarbu pakalpojumus.

 • Pilnvarotais izplatītājs

  Iegūstiet garantētas, izturīgas un kvalitatīvas detaļas no uzticamiem ražotājiem.

 • Kvalitatīvas detaļas

  Izvēlieties izcilas kvalitātes un drošu detaļu, kas pasūtāma zvanot vai rakstot epastu.. Vai tā būtu jauna vai lietota detaļa, varat būt drošs, ka saņemsit visaugstākās kvalitātes produktu.

 • Nepārspējams nodrošinājums

  Esiet drošs par sava darba nepārtrauktību un izmantojiet Swecon atbalsta tīklu, lai jūsu tehnika nekad nepieviltu.

 • Prasmīgi un pieredzējuši mehāniķi

  Uzturiet savu tehniku darba kārtībā ar apmācītu mehāniķu palīdzību, kuriem ir vajadzīgās zināšanas un pieredze attiecībā uz būvtehniku un problēmu risināšanu sarežģītos apstākļos.

Tehnikas remonts un apkope

Izvairieties no neplānotiem remonta izdevumiem, ietaupiet naudu un gādājot, lai jūsu tehnika vienmēr būtu darba kārtībā, izmantojot dažādus remonta un servisa risinājumus. Samaziniet dīkstāves laiku, lai jūsu tehnika vienmēr darbotos ar pilnu potenciālu, par ko parūpēsies Swecon prasmīgie mehāniķi un servisa darbinieki.

Varat nešaubīties, ka ar jaunākajiem Volvo diagnostikas un servisa rīkiem Swecon sniegs maksimālu atbalstu jūsu uzņēmējdarbībai. Swecon rūpēsies par to, lai servisa vai remonta vajadzībām vienmēr tiek sagādātas kā jaunas, tā lietotas vajadzīgās rezerves daļas.


Apkope

Veltiet vairāk laika sava biznesa attīstībai, uzticot tehnikas regulāras apkopes Swecon prasmīgajiem mehāniķiem. Kopā ar jums mēs izstrādāsim jūsu biznesam pielāgotu apkopes programmu, lai pēc iespējas mazāk traucētu jūsu darbam.

Mēs sekosim visām plānotajām apkopēm un pārbaudēm, bet jūs varēsiet pievērsties savai uzņēmējdarbībai.


Klientu atbalsta līgumi

Swecon saprot, ka katram mūsu klientam ir atšķirīgas vajadzības, tāpēc mēs piedāvājam dažādus klientu atbalsta līgumus, kas palīdzēs jūsu darbā. Konsultējoties ar mums, jūs varat atrast savam biznesam vislabāk piemēroto risinājumu.

Klientu atbalsta līgumi