Pakalpojumi

Pave Assist

Gūstiet pilnīgu piekļuvi jaudīgam rīku kopumam, kas palīdz uzlabot darba efektivitāti. Pave Assist ne vien ietaupa laiku un naudu, bet arī palīdz gūt nevainoajamu segumu.

Nevainojami rezultāti

Vienkāršojiet smagu darbu ar Pave Assist, kas ir daļa no Volvo Co-Pilot — revolucionārā iebūvētā datora un monitora. Pateicoties piekļuvei jaudīgiem darbu vienkāršošanas rīkiem, Pave Assist ne vien ietaupa laiku un naudu, bet arī ļauj gūt nevainojamus rezultātus.

Gūstiet kvalitatīvāku rezultātu īsākā laikā un ar mazāk pūlēm, pateicoties Volvo Co-Pilot. Rūpnīcā uzstādītais dators un displejs, kuru izstrādājuši Volvo speciālisti, ir paredzēts dažādai Volvo tehnikai: no ekskavatoriem līdz asfalta ieklājējiem. Optimizējiet sava darba efektivitāti jebkurā lietojuma jomā, izmantojot šos jaunās paaudzes viedos pakalpojumus un risinājumus.


Iespējas

Rīks Material Manager

Materiālu pārvaldības rīks Material Manager sniedz reāllaika informāciju kabīnē un automatizētus pārskatus, kā arī noderīgus aprēķinus, piemēram, par veikto attālumu un ieklātā seguma tonnāžu, ieklāto platību un CO2 izmešiem. Nosakiet tehnikas ražīgumu un veidojiet efektivitātes pārskatus turpmākiem projektiem.

 

Termiskā profilēšana

Iegūstiet augstas kvalitātes seguma virsmu, kas nodrošina labu blīvumu un izturību ilgiem kalpošanas gadiem. Termiskā profilēšana uzrauga ieklāto asfaltu un nosaka temperatūras izmaiņas, palīdzot jums nodrošināt, ka ieklātais materiāls ir viscaur vienāds. Nekavējoties nosakiet un izlabojiet ieklāšanas procesa problēmas, aktīvi izvērtējot asfalta termisko kvalitāti.

 

Laikapstākļu lietotne

Šī mūsdienīgā lietotne jūs sagatavo darbam mainīgos laikapstākļos. Sekojiet līdzi savam personalizētajam grafikam un sagatavojoties gaidāmajiem laikapstākļiem, izmantojot kvalitatīvus savienotos laika prognožu pakalpojumus. Labāka plānošana un efektīvāka pielāgošanās — vai līst lietus, vai spīd saule.

 

Seguma viegla ieklāšana

Izmantojot mūsu lietotājiem draudzīgo risinājumu, segumu ieklāšana kļūst ne vien vieglāka, bet arī ienesīgāka. Pave Assist sniedz reāllaika informāciju par jūsu darbu. Sekojiet progresam un darba rezultātiem neatkarīgi un ar pārliecību. Saglabājiet savus datus mākonī un piekļūstiet tiem attāli, lai veiktu visaptverošu seguma ieklāšanas pārvaldību.