Pakalpojumi

Load Assist

Optimizējiet iekraušanas ciklus ar Load Assist — vadības sistēmu, kas palīdz ne vien uzlabot mašīnu produktivitāti, bet arī paildzināt to darbmūžu.

Viedās lietotnes — atbalsts veiksmīgai uzņēmējdarbībai

 

Load Assist ļauj piekļūt virknei viedo lietotņu, kas palīdz uzlabot darba produktivitāti, efektivitāti un drošību neatkarīgi no veicamā darba uzdevuma.

Load Assist veido lietotņu kopums, kas ir paši izstrādāts Volvo riteņiekrāvējiem un kuram var piekļūt no Co-Pilot ekrāna. Load Assist nodrošina revolucionārais, kabīnē ierīkotais displejs — Volvo Co-Pilot.


Iespējas

Svēršana uz vietas

Iekraujiet un transportējiet optimālu materiāla daudzumu. Šī viedā, Volvo Co-Pilot integrētā sistēma sniedz detalizētu informāciju, lai jums palīdzētu ikreiz sasniegt plānoto.

 

Svēršanas sistēma (OBW) nodrošina drošu darba vietu ar pielāgojamu brīdinājumu, kas brīdina vadītāju, ja kausa slodze pārsniedz noteikto robežu. Pateicoties izvēlējamai atpakaļgaitas kamerai, kas automātiski apvieno aizmugures skatu un informāciju par slodzi vienā ekrānā, iegūstiet pilnīgu apkārtnes skatu, braucot atpakaļgaitā. Papildu drošībai noteiktas funkcijas tiek deaktivizētas, ja ātrums pārsniedz 10 km / h.

Ražošanas dati tiek saglabāti Volvo Co-Pilot, un tos var eksportēt mākoņkrātuves portālā, izmantojot bezvadu tīklu, vai USB zibatmiņā. Tāpat var izveidot visaptverošus pārskatus PDF un CSV formātos, kuros sniegti dati par katru darba ciklu. Pārskatus iespējams jebkurā brīdī izveidot manuāli, un ar plānošanas funkciju var automātiski ģenerēt dienas vai iknedēļas pārskatus.

 

Operator Coaching

Izmantojiet savas Volvo tehnikas pilnu potenciālu ar lietotni Operator Coaching.

 

Šis intuitīvais rīks sniedz reāllaika norādījumus un palīdz jums saprast, kā jūsu rīcība var ietekmēt mašīnas produktivitāti un efektivitāti, kā arī noteikt uzlabojumu vai jūs darba paņēmienu pielāgošanas iespējas.

 

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Pārbaudiet savas tehnikas riepu stāvokli ar riepu spiediena uzraudzības lietotni, neizkāpjot no kabīnes. Šī integrētā sistēma nodrošina reāllaika informāciju un ietaupa laiku, veicot tehnikas pārbaudes, un turklāt var paildzināt riepu kalpošanas laiku.

 

Volvo Co-Pilot monitorā tiks parādīta reāllaika informācija par riepu spiedienu un temperatūru, ļaujiet vienā acumirklī pārliecināties, vai riepām ir pareizie parametri. Ja riepā nav pareizs spiediens, jums norādīs, kurai riepai jāpievērš uzmanība.

 

Map lietotne

Iegūstiet precīzu mašīnas atrašanās vietu, izmantojot Map — gudru lietotni, kas ļauj jums un jūsu operatoriem reālajā laikā uzraudzīt pašizgāzēju satiksmi objektā. Atvieglojiet orientēšanos objektā, kurā strādājat, un izmantojiet iespēju aktīvi pielāgot savu kustību atbilstoši satiksmes apstākļiem.

 

Ar lietotni Map jūsu rīcībā ir noderīgi pārskati un pārskatu gatavošanas funkcijas, ko nodrošina svēršanas sistēma (OBW), un vēl daudz kas cits. Turklāt savos pārskatos varat iekļaut GPS koordinātas, lai varētu izmērīt starp dažādām koordinātām pārvadāto materiālu daudzumu.

Volvo Construction Equipment (VCE) Site Map ir tālruņiem un planšetdatoriem paredzēta lietotne, kas uzlabo ikviena objektā strādājošā redzamību. Ne visi lietotāji vada smago būvtehniku vai pat tehniku, kas aprīkota ar Co-Pilot.

Lietotni VCE Site Map var lejupielādēt no veikala App Store vai Google Play.

 

Toolbox

Sāciet izmantot lietotnes Calculator, Notes un Weather, kas jau sākotnēji instalētas Volvo Co-Pilot.

 

Gluži kā viedtālrunī vai planšetdatorā, arī Volvo Co-Pilot ir sākotnēji instalētas lietotnes, kas izstrādātas, lai atvieglotu operatora darbu.

Pieejams L60H, L70H, L90H, L110H, L120H, L150H, L180H, L220H, L260H un L350H.