Pakalpojumi

Dig Assist

Mašīnas vadības sistēma Dig Assist vienā acumirklī palielina jūsu tehnikas produktivitāti un nodrošina neticamu rakšanas darbu precizitāti.

Neticama rakšanas darbu precizitāte

 

Atvieglojiet darbu ar Dig Assist mašīnas vadības sistēmu, kas paredzēta Volvo Construction Equipment ražotajiem ekskavatoriem. Ar Volvo Co-Pilot kabīnes planšetdatoru un iebūvētiem sensoriem, kā arī jaunāko globālās navigācijas tehnoloģiju (GNSS) Dig Assist vienā acumirklī nodrošina neticamu rakšanas precizitāti, ja salīdzina ar laiku, kas būtu jāpavada, izmantojot tradicionālās metodes. Dig Assist intuitīvā intelektiskā sistēma ir tehniski izsmalcināta un īpaši precīza planēšanas, grāvju rakšanas, slīpumu veidošanas vai sarežģītu daudzdimensiju profilu darbos, palīdzot palielināt jūsu tehnikas produktivitāti.

Visus datus iegūstot no viena avota, darbu iespējams veikt vieglāk, un sarežģītas kontūras var ērti izveidot tieši operatora kabīnē. Dig Assist vadības sistēmā ir pieejamas tādas funkcijas kā Volvo aktīvā vadība, 2D un projektēšana uz vietas, kā arī iespēja iegūt uzlaboto versiju un funkcijas papildināt ar 3D rīku.

Volvo Co-Pilot modernais skārienekrāna planšetdators uz Android operētājsistēmas bāzes (kas nodrošina visu Volvo Assist platformu darbību), izmanto mašīnas datus un augstas precizitātes sensorus, lai atvieglotu un paātrinātu darba uzdevumu veikšanu. Lietojot šo vienkāršo un intuitīvo, un ar 3G tīklu savietojamo planšetdatoru, jūs varat iestatīt un uzraudzīt projektus, vien ar dažiem pieskārieniem atlasot nepieciešamos darba parametrus.


Iespējas

Volvo Active control

Atvieglojiet rakšanu, izmantojot Volvo Active Control. Automatizētās izlices un kausa kustības padara rakšanas procesu efektīvāku, precīzāku un ērtāku. Vienkārši iestatiet pakāpi, nospiediet pogu un veiciet darbu — viss tiek kontrolēts ar vienu sviru.

Volvo Active Control ir elektroniskas vadības risinājums, kas apvienots ar Volvo jauno elektrohidraulisko vadības sistēmu un Volvo Co-Pilot. Volvo Active Control sistēma ir savienota ar Volvo Co-Pilot, kas ne vien atvieglo rokamo formu programmēšanu, bet pat ļauj mainīt vadības modeli, esot kabīnē.


Arvien precīza rakšana

Divkāršojiet savu produktivitāti

  • Par 45% ātrāks nekā tradicionālā profilēšana
  • Mērījumu veikšanai citi darbinieki nav vajadzīgi, un tas palīdz ietaupīt.

Divkārša precizitāte
Uzlabojiet rakšanas precizitāti, paveicot darbu nevainojami jau ar pirmo reizi.

Uzlabota drošība
Strādājot ierobežotā teritorijā, izmantojiet virtuālo žogu funkciju.

2D

Izmantojiet reāllaika datus, lai zinātu, kad ir sasniegti vajadzīgie dziļuma/slīpuma līmeņi. 2D palīdz panākt labāku precizitāti un ātrāku darbu izpildi, kā arī novērst nepietiekamu vai pārmērīgu rakšanu. Vairs nav manuāli jāpārbauda slīpumi vai līmeņi, un tas palīdz uzlabot drošību. Šī funkcija palīdz visu prasmju līmeņu operatoriem uzlabot produktivitāti.

 

Projektēšana uz vietas

Izmantojot GNSS un RTK navigācijas tehnoloģiju, rakšanas darbus var veikt pat līdz centimetra precizitātei. Grāvju rakšanu un sarežģītas telpiskas formas var viegli definēt Volvo Co-Pilot planšetdatorā. Ietaupiet laiku, atmetot rakšanas teritorijas marķēšanu.

3D

Ar papildus pieejamo 3D funkciju varat piekļūt augstu novērtētām objekta sagatavošanas lietotnēm, ko nodrošina nozarē vadošie 3D risinājumu piegādātāji. No ārējiem avotiem importēti projektēšanas profili, piemēram, inženiertehniskie rasējumi, 3D padara par lieliski piemērotu risinājumu sarežģītiem vai lieliem infrastruktūras projektiem.

 

Svēršana uz vietas

Vairs nekādu minējumu, izmantojot reāllaika datus par kausā esošo kravu. Optimālai iekraušanai vienkārši iestatiet ierobežojumus katram kravas automašīnas/pašizgāzēja tipam. Sistēma saskaita visus izkrautos kausus iepriekš noteiktā kravas automašīnas kraušanas zonā. Tiek fiksēta arī kopējā pārvietotā masa (piemēram, vienas maiņas vai dienas laikā).