Pakalpojumi

Degvielas pārskats

Gūstiet noderīgu informāciju par jūsu tehnikas efektivitāti ar degvielas patēriņa efektivitātes pārskatu, kas radīts, lai samazinātu jūsu darba izmaksas un palielinātu ienesīgumu

 • Rīkojieties

  Nosakiet aspektus, kas samazina efektivitāti, un ietaupiet nozarē būtiskāko ekspluatācijas izmaksu faktoru — degvielu. Bruņojies ar zināšanām un skaidriem datiem par jūsu autoparku, objektu vai atsevišķu tehnikas vienību, degvielas patēriņa efektivitātes pārskats palīdz veikt attiecīgas darbības efektivitātes uzlabošanai.

 • Gatava analīze

  Lietotājam draudzīga atskaite palīdz ietaupīt laiku un naudu, un vairs nav nepieciešams pārlūkot lielu daudzumu sarežģītu datu. Esiet informēts par savas tehnikas degvielas patēriņu un izmantošanas un pārlieku ilga tukšgaitas laika procentuālo attiecību, lai vēl vairāk uzlabotu darba lietderību.

 • Sasniedziet savus mērķus

  Pielāgojiet pārskata struktūru jūsu uzņēmuma darbības un konkrētām interešu jomām. Izvēlieties mērķus un norādiet degvielas litra cenu, lai prognozētu potenciālās izmaksas un ietaupījumus.

Darbības princips

 • 1

  Datu nolasīšana

  Mašīnas galvenos datus nolasa ar CareTrack.

 • 2

  Analīze

  Izmantojot iepriekš definētus algoritmus, Volvo sistēma automātiski analizēs jūsu datus.

 • 3

  Pārskats


  Reizi nedēļā saņemiet savu apkopoto informāciju viegli saprotama PDF pārskata veidā tieši savā e-pastā. Ja vēlaties veikt sīkāku analīzi, dati ir pieejami arī Excel un CSV formātos.


Plašāks piedāvājums

Kopsavilkuma pārskati

Nepieļaujiet, ka pārmērīgs datu apjoms liedz iegūt jūsu uzņēmējdarbībai būtisku informāciju. Mūsu dinamiskā degvielas patēriņa efektivitātes pārskatu sistēma apkopo datus viegli izmantojamos un lietošanai gatavos pārskatos, kas palīdz jums pieņemt informētus lēmumus un rīkoties gudrāk.

Apskatiet visu pārskatu klāstu, tostarp pārskatus par tehnikas ekspluatācijas stāvokli un produktivitāti.

Lasīt vairāk par produktivitātes pārskatu

Visaptverošs piedāvājums

Vai vēlaties papildu ieteikumus par to, kā idejas iedzīvināt praksē? Nekādu problēmu.

Swecon ir jūsu rīcībā, lai palīdzētu izstrādāt plānu efektivitātes uzlabošanai ilgtermiņā.